english version
AKTUALNOŚCI
O firmie
Oferta
Przepisy
Nagrody i certyfikaty
Zadaj pytanie
Kontakt

Aves Sp. z o.o.
98-220 Zduńska Wola
Gajewniki 16

e-mail: aves@aves.pl

tel.: +48 (43) 823 37 74
fax: +48 (43) 824 89 10

Biuro Obsługi Klienta
tel.: +48 (43) 824 86 30

KONTAKT

Kontakt

e-mail: aves@aves.com.pl

Aves Sp. z o.o. 98-220 Zduńska Wola, Gajewniki 16
tel.: +48 (43) 823 37 74, fax: +48 (43) 824 89 10
Biuro Obsługi Klienta tel.: +48 (43) 824 86 30
Dział Handlu i Marketingu tel.: +48 (43) 823 37 74 wew.230 , wew.232

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział KRS wpisane pod numerem 0000082208

NIP 829-15-98-873
Kapitał Zakładowy 11 050 000,00 zł

 

Magazyny Firmowe

 Sosnowiec   ul. Orląt Lwowskich 145   tel.: (32) 292 53 73
 
 Ostrowiec Świętokrzyski
   ul. Kilińskiego 49
   tel.: (41) 265 12 01
 
         

Dyrektorzy Regionalni

       
 Jacek Szczygielski
   szczygielski.jacek@aves.com.pl
  tel. 601 360 135
 dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie
 
Paweł Tarkowski   tarkowski.pawel@aves.com.pl   tel. 601 361 314
lubelskie, małopolskie, podkarpackie,świętokrzyskie,mazowieckie,podlaskie,
warmińsko-mazurskie, pomorskie
 
   

 

   
 

Dariusz Abako Key Account Manager ds. 

Kluczowych Klientów

 

abako.dariusz@aves.com.pl

   tel. 603 978 510


       

Przedstawiciele regionalni

dolnośląskie Barbara Maniewska
maniewska.barbara@aves.pl

tel. 607 678 720

   
pomorskie  Marcin Męczyński meczynski.marcin@aves.com.pl tel. 603 978 507
 
lubelskie Hempel Jakub

hempel.jakub@aves.com.pl

tel. 603 978 502
 
lubuskie  Dariusz Zborowski zborowski.dariusz@aves.com.pl tel. 601 358 933
 
łódzkie Sławomir Rubiś rubis.slawomir@aves.com.pl tel. 603 978 512
 
małopolskie Aneta Dębiec

debiec.aneta@aves.com.pl

tel. 603 978 513
 
mazowieckie Jacek Kwaśniewski
kwasniewski.jacek@aves.com.pl tel. 601 360 328
 
opolskie    Marek Piskorz   piskorz.marek@aves.com.pl   tel. 601 360 531
 
podkarpackie Dębiec Aneta debiec.aneta@aves.com.pl

tel. 603 978 513

 
podlaskie Jacek Kwaśniewski kwasniewski.jacek@aves.com.pl tel. 601 360 328
 
śląskie   Marek Piskorz   piskorz.marek@aves.com.pl   tel. 601 360 531
  
świętokrzyskie Aneta Dębiec debiec.aneta@aves.com.pl tel. 603 978 513
 
warmińsko-mazurskie Jacek Kwaśniewski
kwasniewski.jacek@aves.com.pl tel. 601 360 328
 
wielkopolskie  Robert Maćkowiak mackowiak.robert@aves.com.pl tel. 603 978 501
     
kujawsko-pomorskie  Marcin Męczyński meczynski.marcin@aves.com.pl tel. 603 978 507
             
zachodnio-pomorskie   Dariusz Zborowski   zborowski.dariusz@aves.com.pl   tel. 601 358 933
©2014 Aves Sp. z o.o.        Created by Eskarina